Çok Ucuza Bilgisayar Toplama - İstediğiniz Parçaları Ucuza Almanın Yolları 2017

Selamunaleyküm Türkçe Önemli İçerik Platformu Takipçileri Bugünkü Konumuz;

         Bilgisayar Toplarken Alacağımız Bileşenleri En Ucuza Nasıl Alınır?

0.1) Değerli Dostlar İlk Önce Alacağımız Parçaları Belirleyelim. 
0.2) Sonra Bu Parçaların Hepsini Not Edelim.
0.3) İlk Başta Alacağımız Parçayı İnternette Aratıyoruz.
0.4) Fiyat Olarak Baz Alırken Sahte Ürün Olmamasına DİKKAT Edin! (Buldugunuz Siteleri Araştırın Forumlarda yada Daha Önce Oradan Alış veris yapan birine sorun)
1.0) İlk Önce Pc Toplarken Alınacak İlk Bileşen İşlemcidir. (Aynı gün de toplayabilirsiniz fakat bazen indirimleri beklemek yararlı olur)
1.1) İşlemci Alacağınız Model Ne İse (Örn; AMD A10 7870K) İnternette modeli yazın ve fiyat ekleyin sonuna, Örnek; AMD A10 7870K Fiyat yada En Ucuz Amd A10 7870K
1.2) Arama Yaptıktan Sonra Karşınıza Çıkan Uygun Sitelerin Hepsini Yeni Sekmede Açın. Fazla Sekme Açacağımız İçin İlk Başta Siteleri Elemek İçin Fiyat Karşılaştırması Yapacağız. Fiyatları Diğerlerine Göre Olan Sekmeleri Kapattıktan Sonra Fiyatı En Ucuz Olan Siteleri Kapatmayın. Sonra 2. Sayfaya Geçip Oradaki Sitelerede Aynısını Yapın. Bu Taktik İle Bir Kaç Sayfa Daha Yapın Arlarındaki En Ucuz 3 Siteyi Araştırın Hangisi En Güvenilir İse O Siteden Alın...2.0) Diğer Bileşenlere'de Aynı İşlemleri Yaptıktan Sonra Satın İşlemini Gerçekleştirmeden 2. El Garantili Kutulu Aynı Ürünlerin'de Fiyatına Bakın Eğer (Power Supply Hariç) Çok Fark Yoksa ''0'' Ürünü Alın Fark Sizi Etkileyecek Kadar İse 2. El Olanı Alabilirsniz...(Yakında 2. EL Ürün Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Hakkında Bir Konu Paylaşacağım)

3.0) ÖZEL TAKTİK = Web Sitelerin Çoğunda ''Fiyat Düşünce Bildirim Gönder'' Diye Bir Yazı Vardır. Bu Yazıya Tıklayarak'da İndirimli Olarak Alabilirsiniz...BLOG'UMUZA REKLAM VERMEK İSTEYENLER  BİZE MAİL İLE ULAŞABİLİRLER. BEDAVA'YA REKLAM VERİYORUZ!

Yorumlar