Türk Hacker Timleri - Tüm Hack Timleri

Selamunaleyküm, Bugün Sizler İçin Türkçe İçerik Bulunduran Tüm Hack Gruplarını (Hacker Forum ve Timleri) Derledim. Bunların Başarısına Göre Sıraladım. (Sıralama Objektif Olarak Yapılmıştır!) Uzatmadan Konuya Geçelim...

Tüm Türk Hack Grupları

Öncelikle Listemizin Başındaki Tim "Cyber Warrior" Aslında küçük ve fazla bilgi sahibi olmayan kardeşlerimiz karşı çıkıp 1. Ayyıldız Tim Olucak falan yazabilir (AYT listeye giremeyecek kadar kötü bir tim) Ama Emin Olun çok yönlü araştırmalar sonucunda bu sıralamayı yaptım. Asla ön yargı ile yapmadım bu sıralamayı!
-----------------

1) Cyber Warrior 》 Cyber-Warrior TIM ve AKINCILAR grubu İnternet üzerinden; 
- İnanç ve Ahlaki değerlerimize yapılan saldırılar,
- Devletimiz ve Ülkemiz aleyhtarı eylemler,
- Toplum ve kamu vicdanını olumsuz etkileyen olaylar, Karşısında sanal alemde mücadele eden hacktivist bir gruptur.
~ Detaylı Bilgi https://www.cyber-warrior.org

--------------

2) Red Hack 》 RedHacker (Kızıl HackerlarKızıl Hackerlar Birliği), 1997 yılında kurulan, kendilerini Marksist ve Sosyalist olarak tanımlayan hacker grubu. Şubat 2012'de Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün internet sitesin çökerterek adlarını duyuran grupdur.


3) Turk Hack Team 》 Türk Hack Team, 2002 yılında Arsenik tarafından kurulmuştur.Türkiye’nin en eski siber timlerinden biridir.Yöneticilerinin Bedros Sanches, OnLy, Arsenik, Se-Zer, Akşemsettin, ZoRRoKiN, TheKar1zma, Corsair olduğu söylenmektedir. Türkiye'de siber güvenlik konusunda ofansif birçok saldırıda bulunmuştur. Kendilerini Atatürkçü ve Milliyetçi temele dayandıran Türk Hacker grubu olarak tanımlamaktadırlar. Bünyesinde birçok hack grubunu barındırmaktadır. Türk Hack Team, ismini ilk olarak ZoRRoKiN önderliğinde Microsoft menşeli MSN.COM 'u hackleyerek duyurmuştur. 4) SpyHackerz 》

5) Türk Güvenliği 》Türk Güvenliği, 2009'da kurulmuş bir web ve network sistemleri üzerine yoğunlaşmış bir hacking grubu. Üyeleri Türk olup, toplam sayılarının 5-10 civarı olduğu tahmin edilmektedir. Siyasi görüş açısından herhangi bir kesimi temsil etmese de, yaptığı eylemler açısından devletçi ve islamcı bir politika izlediği düşünülmektedir.

~ DETAYLI BİLGİ https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Türk_Güvenliği

Eveet Arkadaşlar Bu Konumuz Seri Olarak Devam Edecek... Bilinmeyen Yani Sosyal Medya'da (YouTube vb.) Olmayan Hack Timlerini de Yazacağım Her Konu'da 5 Team Olacak... (Daha Profosyonel Hack Timleri Var Takipte Kalın...)
ARKADAŞLAR YAZI VE ARAŞTIRMA İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM LÜTFEN TAKİPTE KALARAK DAHA KALİTELI KONULARIMI TAKİP EDİN...

BLOG'UMUZA REKLAM VERMEK İSTEYENLER  BİZE MAİL İLE ULAŞABİLİRLER...


Yorumlar

  1. Bence Ayyildiz tim listeye bile giremez. Mesela spy Hackerz yazabilirdin. Güncel bir liste ile yeni konu yazmalısın bence..

    YanıtlaSil

Yorum Gönder